Dolce & Gabbana nabízí mileniálům exkluzivní kulturně založený klub

Retaileři neustále přemýšlí o nových způsobech, jak zapojit své zákazníky a udržet krok s měnícími se požadavky. Součástí módního domu Dolce & Gabbana je současná strategie postavená na spojení se svým publikem pomocí exkluzivního a komunálního prostoru pro mileniály ve své butiku v New Yorku.

Značka má za cíl uspořádat řadu akcí v kulturním klubu, které se zaměřují na témata jako technologie, jídlo, hudba a móda. U značek, jako je Dolce & Gabbana, je však exkluzivita důležitá, a proto mají akce omezenou kapacitu pro pozvané lidi v počtu 100-150, včetně influencerů, kteří mají vliv na mileniály. Představení a akce povzbuzují účastníky, aby sdíleli své zkušenosti v různých prodejnách a akcích, čímž zvyšují povědomí a reach společnosti D&G.

První akce v daném prostoru se konala 26. července a jednalo se o speciální vystoupení Starchilda & The New Romantic a představil umělce Madison McFerrin a Oyindaike. Další akce se budou konat v sériích každý měsíc.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762