Zákazníci kávové značky Lattesso mohou vyměňovat věrnostní body za kryptoměnu

Švýcarská značka kávy Lattesso představila svou vlastní formu kryptoměnu nazývanou Lattessocoin jako součást svého věrnostního programu, první svého druhu v maloobchodním světě. K rozběhu tokenů začala společnost nabízet tokeny ke každé kávě prostřednictvím kódu na spodní části šálku.

Tato nová iniciativa používá systém nazvaný qiibee, který funguje na platformě určené pro věrnostní programy, které jsou součástí blockchainu Ethereum. Zákazníci mohou používat telefon nebo webovou aplikaci pro přístup k jejich lattessocoinům, které nemají žádné datum nebo omezení platnosti a mohou být vyměněny za peníze. Body získané prostřednictvím nákupů mohou být vyměněny za kávu a další položky v systému qiibee.

Stejně jako u jiných kryptoměn mohou zákazníci také obchodovat s lattessocoiny přes platformu, přičemž jejich cena je určena současnou poptávkou. Mince lze získat pouze prostřednictvím Lattesso poboček ve Švýcarsku. Toto míchání společné komodity, jako je káva s platební způsobem stále získává popularitu kryptoměn. Je to kreativní způsob, jak Latesso může oslovit určitý typ spotřebitelů a také povzbudit běžné fanoušky kávy, aby objevili svět kryptoměn.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762