Waze spolupracuje s automobilkou Fiat na společném autě

Navigační aplikace Waze pomáhá uživatelům lépe najít cíle a orientovat se v místním provoz. Aplikace nyní spolupracuje s italským výrobcem automobilů Fiat. Vzniklo tak městské auto speciální řady Fiat Panda Waze. Nové vozidlo je prodáváno v Evropě a je poháněno Panda Uconnect, která je součástí aplikace značky Fiat.

Vůz je vybaven dockovací stanicí na palubní desce, které se hodí pro chytré telefony, což pomáhá řidičům při navigování a zobrazování zpráv o provozu. Vůz vychází z modelu Fiat Panda Cross se stejnými černými vnějšími prvky, jako jsou kliky od dveří, nárazníky a lišty. Fiat Panda Waze bude také vybaven 15palcovými koly, titánově šedým interiérem a výkonem 68 koňských sil.

V tuto chvíli je model dostupný pouze na evropském trhu. Toto párování s uživatelsky přívětivou technologií, která nabízí zákazníkům vestavěnou navigační podporu, se může rozšířit i na další trhy, pokud se prokáže jako populární. Může sloužit jako inspirace pro budoucí softwarovou spolupráci v dopravním průmyslu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762