Visa chce zjednodušit bankovnictví na cestách pomocí chatbotů

Společnost Visa má za cíl usnadnit bankovnictví ze vzdálených míst prostředí umělé inteligence a chatbotů. Ve spolupráci s firmou Finn AI budou mít zákazníci možnost kontaktovat služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, upozornit na podezřelé transakce, vyhledávat nejbližší bankomaty, a dokonce i zrušit ukradené nebo ztracené karty pomocí chatu. Tato funkce tak ulehčuje cestování uživatelům Visa na cestách.

Umělá inteligence je určena k tomu, aby byl přístup ke službám onlinového bankovnictví intuitivnější a příjemnější. Pokročilé zpracování jazyka je vždy dostupné a zákazníci mají pocit většího uvítání a jsou povzbuzování k vyjádření svých otázek a problémů. Cílem společnosti Visa je zlepšit zákaznickou podporu tak, že interakce s finančními institucemi bude rychlá a snadná jako rozhovor s přítelem.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762