Startup prodávající zavazadla vytvořil pop-up obchod v podobě letištního terminálu

Prodejce zavazadel Away otevřel v New Yorku pop-up obchod s letištní tematikou. Obchod nese název Terminal A a je přizpůsoben ethosu značky: vytvářet bezproblémové zážitky z cestování pro své zákazníky.

Při vstupu do obchodu projdou zákazníci kolem stánku s lístky a bezpečnostním kontrolním stanovištěm, samozřejmě bez otravného odbavování. Pak už mohou svobodně zkoumat nabídku a nakupovat.

Kromě nabídky zavazadel si mohou zákazníci vyzkoušet některou z exkluzivních služeb jako jsou například ručně malované monogramy, exkluzivní odznáčky Pintrill a vyšívání na jejich zavazadla, aby vyhovovalo jejich osobním estetickým preferencím.

Tyto pečlivě navržené a pomíjivé zážitky umožňují spotřebitelům vidět základní hodnoty značky: sofistikované, bezproblémové cestování. Pop-up obchod nyní je otevřen až do 5. srpna od 12 do 20 hodin a nachází se na adrese 107 Grand Street v SoHo v Manhattanu.

Zdroj fotografií: Away

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762