Sandály na míru jsou vyráběné pomocí 3D tisku a mobilní aplikace

Hledání perfektních sandálů je téměř nadlidský výkon. Mnoho sériově vyráběných sandálů je vyráběno z pochybného materiálu a jejich špatná podpora klenby může mít spíše špatné účinky a způsobují nositeli nepohodlí. Společnost Wiivv tak nabízí svým zákazníkům perfektní řešení pomocí 3D tisku.

Společnost začala v roce 2017 díky neuvěřitelně úspěšné kampani na Kickstarteru. Proces přizpůsobení založený na aplikaci je velmi jednoduchý. S pouhými čtyřmi fotografiemi pořízenými chytrým telefonem „každá noha je digitálně mapována pomocí více než 200 bodů, aby bylo možné pochopit obrysy oblouku, délku nohy, šířku, objem a vzdálenost mezi špičkami.“ Sandály na míru jsou přizpůsobeny, aby poskytly pohodlí a tlumily nárazy přes den.

Styl je také důležitý, protože sandály přicházejí v mnoha barvách s nastavitelnými popruhy, které lze změnit pro odlišný vzhled. Společnost také nabízí zakázkové vložky, které lze umístit do jakékoliv boty.

Proces, kterým jsou sandály Wiivv objednávány, odpovídá rychlému rozvoji technologie 3D tisku, která by mohla zákazníkům zpřístupnit zakázkové oblečení. Po obdržení objednávky je obuv odeslána do 10 dnů a měření založené na aplikaci poskytuje zákazníkům výhodu, že nohy nemusí být měřeny osobně. Sandály začínají na 129 dolarů a již nyní jsou k dispozici.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762