NBC Universal integruje vzdělávací platformu Craftsy do své služby Blueprint

Společnost NBC Universal integruje výukovou video síť Craftsy do služby Bluprint, která je zaměřena na životní styl. Za rebrandingem se skrývá více než 3000 hodin obsahu, ke kterému dostanou uživatelé přístup buď za 15 dolarů měsíčně nebo 120 dolarů ročně.

Platforma bude obsahovat video obsah pokrývající témata jako je hudba, domácí výzdoba a fitness. Kromě toho se v síti objeví televizní celebrity a odborníci včetně Padmy Lakshmi z Top Chef a Al Roker z The Today Show.

Předplatitelská základna z původní služby Craftsy bude převedena na novou službu. Výukové programy, které si zakoupili uživatelé na Craftsy, budou však dostupné v knihovnách uživatelů. K získání nových předplatitelů nabídne Bluprint první tři měsíce za akční cenu ve výši 9,99 dolarů měsíčně nebo 100 dolarů ročně. Bluprint plánuje rozšířit i nové kategorie, včetně kresby, malby, fotografie a fitness. Platforma formálně uvolní svou řadu produktů a sad na podzim roku 2018.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762