Prozkoumejte vůz BMW s ikonickým vzhledem Davida Bowieho pomocí rozšířené reality

Brooklynské muzeum nyní hostí výstavu David Bowie Is, proto New York Times a BMW spojili své síly na interaktivní reklamě s tématikou Bowieho. Uživatelé mají díky AR v mobilních telefonech přístup k reprezentace jednoho z nejznámějších outfitů Davida Bowieho–pruhovaného kabát, který navrhl japonský návrhář Kansai Yamamoto–a zároveň prozkoumat virtuální verzi vozu BMW X2. Zážitek je přístupný prostřednictvím New York Times aplikace, která zároveň podrobněji zkoumá Bowieho kostýmy.

Reklama, vytvořená agenturou Fake Love, se propojuje s multimediální výstavou muzea, kterou sponzoruje BMW (společně se společností Spotify). Výstava je otevřená v Brooklynu do 15. července a zahrnuje širokou škálu předmětů, jako jsou např. Bowieho ručně psané texty a hudební videa, která sledují jeho tvůrčí proces.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762