Louis Vuitton otevřel pop-up pobočku vytvořenou z obalů na pánské parfémy

Louis Vuitton promuje svou novou řadu pánských vůní, Les Parfums, s uměleckou instalací v Rockefellerově centru v New Yorku. Značka uvedla do prodeje pět vůní již v květnu, ale výlohu se rozhodla odhalit později. Pop-up parfumérie používá jako hlavní konstrukční prvek samotné balení, s displeji postavenými z téměř 3 000 balíčků papírových tubusů a 100 lahviček s kolínskou. Celé to navrhl designér Marc Newson. Pop-up pobočka se otevřela v polovině června a bude pokračovat až do konce srpna.

Pop-up obchody jsou daleko od nové koncepce v módním průmyslu, ale způsob, jak Louis Vuitton navrhl prostor pro Les Parfums vytváří zcela jasný záměr. Tím, že v podstatě staví interiér obchodu z předmětu, který se prodává, tak Louis Vuitton je přímo k pointě a nechává výrobek hovořit sám za sebe.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762