AI asistent od Bed Bath & Beyond nabízí možnost seznamovat se mezi spolubydlícími

Prodejce Bed Bath & Beyond se snaží zmírnit nepohodlí a trapné okamžiky při představování se mezi novými spolubydlícími na škole. Proto založil asistenta s umělou inteligencí vhodně pojmenovaný Andym Irvingem. Jmenuje se A.I.CEBREAKER, a jedná se o e-mailového bota, který studentům umožňuje zadat jméno a e-mailovou adresu svého spolubydlícího a zvolit tón komunikace.

Uživatelé si mohou vybrat z možností jako chill, professional, ALL CAPS nebo glitc%hy r0bot. Po výběru stylu pak systém rozešle krátký e-mail jménem odesílatele. Kromě pozdravu má A.I.CEBREAKER možnost zaslat e-mailem tajné záliby, pozvánky na párty nebo žádost o půjčení auta.

Bed Bath & Beyond plánuje pokračovat v zavádění nových zpráv různých typů po celý rok, jako jsou potenciální studenti, přátelé na jarní prázdniny a přátelé na obědy během týdenní zkoušky. Pomáháním vysokoškolských studentů tímto způsobem umožňuje značce vybudovat engagement s jednou z největších kategorií zákazníků, a to zejména prostřednictvím kampaně, která se spojuje s generací X na jejich preferovaném digitálním médiu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762