Westfield Lifestyle Lab ma za cíl zlepšit zdraví návštěvníků během 30 vteřin

Westfield, globální developer nákupních center, testuje nový wellness pop-up zaměřený na potřebu lidí udržet se zdraví. Lifestyle Lab je dočasný prostor rozdělený do oblastí, které se zabývají diagnózou, dietou, cvičením a tzv. mindfulness. Projekt je výsledkem konceptu „Destination 2028“, což je návrh nákupního centra budoucnosti, který rozšiřuje zdravotní a wellness aktivity. Tento pop-up je jakousi počáteční zkouškou pro některé z těchto nápadů, které by mohly v budoucích nemovitostech Westfieldu vzniknout napořád.

Jádrem tohoto projektu je Antioxidační tunel, ve kterém lidé mohou dostat bezplatnou zdravotní prohlídku během 30 sekund. Proces se opírá o technologii společnosti Pharmanex, která nedávno získala prestižní ocenění. U této technologie stačí, aby člověk položil ruku na povrch skeneru. Výsledky zobrazí, jaký typ antioxidantů chybí člověku a jaké potraviny mohou pomoci zvýšit tyto hladiny. Lidé přímo na místě mají několik možností, jak doplnit stravu.

Kavárna Joe Wicks nabízí pokrmy vyvinuté autory Lean in. Wicks také hostí cvičení v přilehlých místnostech na fitness. Pro lidi, kteří chtějí kombinovat dietu a cvičení do jediné aktivity, je zde i stanice Smoothie Cycle Station. Jedná se o stacionární kolo připojené k mixéru, který přeměňuje šlapání na elektřinu.

Laboratoř Lifestyle Lab je otevřená od čtvrtka 28. června až do neděle 1. července 2018 v londýnském Westfield Stratford City a funguje jako interaktivní cesta pro spotřebitele, kteří se zajímají o své zdraví.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762