Tyto Snapchat hry od Tic Tacu se ovládají žvýkáním

Vývojáři her přišli s řadou alternativ k typickému ovladači videoher, od kytar přes taneční podložky až po gesta ve virtuální realitě. Značka Tic Tac přišla s dalším způsobem v rámci propagace své nové značky Tic Tac. Jedná se o 8-bitové Snapchat hry, které jsou ovládané tím, že žvýkáte.

V hře Spearmint Jungle hráč žvýká prostřednictvím fotoaparátu na telefonu, aby ovládal postavičku ve skákání pomocí liány přes různé překážky. V jiné hře, Cool Watermelon Water Ski, žvýkáním ovládáte vodního lyžaře přes různé skákací překážky. Obě hry jsou pojmenovány jako příchutě nové žvýkačky a jsou nyní přístupné prostřednictvím aplikace Snapchat.

Značka vydala první žvýkačku v lednu. Klasické Tic Tac jsou velmi populární, ale tato kampaň má za cíl zvýšit povědomí zákazníků ohledně žvýkaček. Tic Tac spolupracoval na vývoji her s reklamní agenturou TBWA.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762