Chytré hodinky pomáhají zlepšit hotelové služby pomocí notifikací

Společnosti Samsung a ALICE spojily své síly, aby zlepšily zážitek hotelových hostů pomocí chytrých hodinek. Hodinky Samsung Gear S3 vybavené softwarem od ALICE umožňují zaměstnancům hotelu, kteří jsou pobíhají po hotelu, aby rychle a efektivně vyřizovali požadavky zákazníků. Použitím wearable zařízení ke komunikaci potřeb hostů přímo personálu se sníží čekací doba pro hosty.

Při naléhavých požadavcích, jako je například rozbitá toaleta, zavibrují hodinky u nejbližšího zaměstnance. Manažeři mohou sledovat všechny úkoly v reálném čase, dokud nejsou dokončeny. Tímto způsobem to zaměstnanci hotelu mají jednodušší při upřednostňování úkolů a jsou neustále ve spojení s lepší interní komunikací. Nástroj se poprvé spouští v luxusním hotelu Viceroy L’Ermitage Beverly Hills.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762