Cestující Delta Airlines mohou nahlásit ztracené zavazadlo pomocí aplikace

Delta Airlines chce zmírnit jednu z nejotravnějších záležitostí při cestování. Letecká společnost přišla s aplikací, která je schopna podat žádost o ztraceném zavazadlu. S pomocí startupu Roadie je Delta schopna poskytnout zákazníkům v reálném čase informace o jejich nalezeném zavazadle prostřednictvím aplikace Fly Delta.

Aplikace umožňuje uživatelům přeskočit frontu na oddělení ztracených zavazadel a zefektivnit proces získávání zavazadel zpět. Díky RFID technologii lze sledovat zavazadlo pomocí aplikace. Cestující jsou předem informováni, pokud bylo jejich zavazadlo zpožděno, a mohou vyplnit formulář v rámci aplikace.

Tím, že dává cestujícím větší kontrolu nad vyplňování, požadavků a neustálými aktualizacemi, tak společnost Delta zvyšuje úroveň zákaznických služeb, která cestující letadlem trápí nejvíce. Společnost Delta si je vědoma toho, že se zpožděným zavazadlem nebo nesprávně naloženým je obrovský problém pro cestující a ačkoli letecká společnost nemůže zaručit, že se to nikdy nestane, tak alespoň plánuje ulehčit boj pomocí této aplikace.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762