Řada parfémů využívá ingredience z konfliktních oblastí na podporu obětí

Sephora začala prodávat řadu parfémů 7 Virtues Peace Perfume (7 ctností míru), která využívá suroviny z válečných oblastí, aby podpořila místní obyvatele, kteří uvízli v konfliktní oblasti. 7 Virtues začalo partnerství se zemědělci v Afghánistánu, kdy jim platí za jejich oranžové květy a růžové oleje. Dohoda se společností Sephora umožnila značce rozšiřovat své partnerské vztahy s dalšími farmami na Haiti, Madagaskaru, Rwandě, Izraeli, Íránu a Indii, aby mohli produkovat další esenciální oleje.

7 Virtues přeplácí za přísady, aby zemědělcům poskytli více peněz pro jejich rodiny. Součástí mise značky je pomáhat zemědělcům v konfliktních zónách, aby si udrželi půdu a vyhýbali se tomu, že budou ovlivněni politickými skupinami nebo se zapojili do nelegálního obchodu kvůli nedostatku dalších možností.

Vítězství v asociaci Sephora Accelerate umožnilo 7 Virtues rozvíjet svou značku a místa v maloobchodech. Kanadský zakladatel společnosti Barb Stegemann doufá, že obchodní model inspiruje více značek, aby spolupracovali s dodavateli na přestavbě země.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762