Nadšenci vín si mohou vybavit sklep kvalitním vínem pomocí kurátorů ze Sotheby’s

Sotheby’s přidala hodnotnou službu v rámci svých nabídek vín. Instant Cellars jsou pečlivě vybrané kolekce vína, u kterých značka zvažuje investiční hodnotu a lze je snadno zakoupit jako sadu. Vína jsou vybrána na základě nákladů ve vztahu ke kvalitě a jejich potenciálu stoupající hodnoty. Pro zákazníky je to snadný způsob, jak získat kompletní sbírku vín a také zodpovědně investovat – služba je dodávána s 10% slevou z běžné částky a bezplatnou konzultací se specialistou.

Existují čtyři úrovně v Instant Cellars, v rozmezí od 5,000 dolarů po 25,000 dolarů: začátek, střed, zábava a investice. Všechny možnosti přicházejí se zárukou skvělého vína za dobrou cenu, takže noví nadšenci i znalci mohou být v klidu při nabytí úplného „sklepa“ v jednom nákupu. Nová nabídka naznačuje, jak trh nadále vyhledává kurátorské služby, které zjednodušují nakupování.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762