Vinice postavená na vlakovém nádraží v Londýně nabízí degustaci vína

Když se řekne vinice, tak si často lidé vybaví sídlo na odlehlém místě uprostřed sadů, daleko od ruchu hlavního města. Nicméně vinař Brancott Estate dává příležitost lidem z Londýna ochutnat víno na pop-up vinicích na vlakových stanicích.

První instalace byla zahájena na stanici King’s Cross, ale aktivace budou následovat na stanicích v Waterloo, London Bridge a London Paddington. Cestovatelé budou mít nejen šanci ochutnat, jak se liší různá vína, ale budou také povzbuzování k tomu, aby se vyfotili na dané mikro-vinici a sdíleli selfie na sociálních sítí.

Aktivace, která byla vytvořena ve spolupráci se agenturou Cake, je chytrý způsob, jak oslovit unaveným cestujícím zábavnou formou. Zároveň tím zvýraznit značku a posílit její společenský profil. Instalace se objeví na vybraných stanicích do konce srpna.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762