Kompostovatelné kelímky NoTree na bázi rostlin udrží teplé nápoje

V souladu s požadavky zákazníků ohledně životního prostředí usilují značky o nahrazení plastů a jiných nekompostovatelných výrobků z obalů výrobků. Jenže kelímek na kávu je jedna z věcí, které je těžké nahradit. Naštěstí výrobce kompostovatelný obalů World Centric vyvinul kávový šálek na rostlinné bázi, který se nerozpadne dřív, než spotřebitel dopije poslední kapku kávy.

NoTree je sada kelímků a misek vyrobené z bagasy z cukrové třtiny, což vedlejší produktu, který zůstal po extrakci cukrové třtiny. Je třeba poznamenat, že obaly NoTree jsou sice kompostovatelné, ale nikoliv recyklovatelné, což by mohlo být pro spotřebitele nevýhodou. Přesto je to důležitý krok pro trvale udržitelné produkty a může být skvělým přínosem pro firmy, které se nacházejí poblíž míst na kompost.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762