Canada Goose nabízí chladící místnosti, kde si zákazníci mohou otestovat zimní parky

Canada Goose otevře pobočku, která zákazníkům umožní obléknout si její zimní oblečení a vejít do chladící místnosti uvnitř prodejny. Pobočka se otevře na podzim v obchodním domě Short Hills v New Jersey. Bude se tak jednat o čtvrtou kamennou prodejnu Canada Goose umístěnou ve Spojených státech, ale první se speciálním mrazákem.

Tato chladící místnost je navržena tak, aby vytvořila speciální zimní podmínky -25 stupňů Celsia. Tyto místnosti jsou efektivním a pohodlným způsobem, jak si zákazníci mohou vyzkoušet produkty značky a zároveň přitáhnout potenciální zájemce do obchodu, kteří chtějí vyzkoušet netradiční zážitek. Tím značka Canada Goose dokazuje, že jejich produkty splňují to, co slibují. Stejný princip zvolila i oděvní značka Woolrich v Miláně.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762