Agentura navrhla svou vlastní příchuť zmrzliny v rámci rebrandingu značky

Najít jedinečný a přitažlivý způsob, jak informovat o rebrandingu značky může být obtížné, protože cílem je dosáhnout správného kontaktu se spotřebiteli, aby se vytvořila afinita značky. kreativní agentura Periscope se rozhodla zaujmout chutí a vyvinula vlastní příchuť zmrzliny, která byla vydána těsně před Národním dnem zmrzliny v USA.

Společnost spolupracovala s oblíbenou zmrzlinárnou Izzy’s, aby vynalezly příchuť. Ta je nakonec známá pod názvem Love Potion č. 921 a bude obsahovat příchutě červeného pomeranče, granátového jablka a zázvoru. Příchuť byla údajně ovlivněna mezinárodními pobočkami agenturami: „Nové pobočky v Indii a Číně navrhly granátové jablko a zázvor, které jsou lokálním produktem a v mnoha kulturách se jedná o symboly lásky.“

Společnost Periscope uvedla zmrzlinu na trh jako součást rozsáhlého rebrandingu agentury. Mezi další prvky značky patří nové logo a barvy. Nová webová stránka společnosti Periscope je nyní dostupná online a pokud se ocitnete v Minneapolisu, tak můžete ve zmrzlinárně Izzy’s ochutnat zmrzlinu Love Potion No. 921.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762