Stůl v restauraci Boston Chops byl navržen speciálně pro fanoušky Instagramu

Nedávno otevřený steakhouse Boston Chops se brzy možná stane hvězdou na Instagramu, ale nebude to kvůli nabídce jídla. Restaurace v Bostonské čtvrti Downtown Crossing investovala do stolu v hodnotě 10 000 USD, který byl navržen tak, aby byl dokonale kompatibilní se sociálními sítěmi. Hosté tak mohou pořídit dokonalou fotografii na Instagram díky různým funkcím stolu, jako jsou například nastavitelná světla a možnost změny intenzity světla.

Stůl, který je k dispozici pouze přes rezervaci, byl navržen ve spolupráci s influencery, fotografy a architekty. „Sociální sítě jsou dnes velkou součástí kuchyňské scény. Proto je nesmírně důležité, aby fotografie interiéru restaurace a jídla byly krásné, když jsou publikovány na internet různými influencery. Je to skvělý marketingový nástroj pro lidi, aby viděli naše jídlo, výzdobu a drinky. Doufáme, že fotografie přitáhnou ostatní, aby se přesvědčili sami,“ řekl spolumajitel restaurace Chris Coombs pro Forbes.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762