Hyundai využívá film “Ant-Man a Wasp” k propagaci nového vozu Hyundai Veloster

Existuje spousta způsobů, jak prodat auta, ale jedna z nejvíce osvědčených metod je představit je ve velkém filmovém trháku. Hyundai to využila právě s novou marvelovkou Ant-Man a Wasp, kde nejen představi svůj nový vůz Veloster, ale také láká fanoušky na exkluzivní předpremiéru filmu.

Hyundai využívá zmenšující se schopnosti hrdinů ve filmu a po celém Los Angeles schovala mini Velostery. Nápovědy o jejich umístění se poté objevují na Facebooku, Instagramu a Snapchatu. Jakmile někdo najde jeden z vozů, tak jej může využít jako vstupenku na exkluzivní projekci 3. července, což je o tři dny dříve, než se film dostane do kin.

Automobilka také spustila dostihové sázky pro lidi, kteří chtějí vyhrát lísky na projekci. Na konci června tak bude zhruba 500 vítězů. Tato kampaň pro Hyundai funguje jako interaktivní aktivace značky, která zároveň integruje sociální sítě a fanoušky filmů, aby s modelem Velosteru pomohla oslovit širší publikum.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762