Hudební videoklip od First Aperture je celý poskládaný z archivu Getty Images

First Aperture, DJ vytvořený databází Getty Images, vydal nový singl spolu s netradičním hudebním videoklipem, který celý využívá pouze média z databáze Getty. Videa se spolu s fotografiemi stala jediným zdrojem, k vytvoření singlu „Take Control“. Zvuk byl též smíchán z archivu, který se nachází na Getty.

Schopnost navrhnout plnohodnotný videoklip je důkazem rozsahu a možného využití databáze. Výtvor First Aperture otevírá umělecký svět k novému druhu zdroje médií a povzbuzuje každodenní uživatele k vytváření vlastního obsahu, aniž by nutně potřebovali hudební dovednosti. Hloubka databáze z něj činí veškerý, ale nedotčený zdroj, který by mohl být využíván pro cokoli. Od reklamy až po vzdělávání, a slouží k tomu, aby tvůrce inspiroval k produkci originálního obsahu pomocí video i foto databank.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762