Adidas cílí na nové zákazníky pomocí reklamy zaměřené na influencery

Adidas mění svou reklamní hru pro své nové tenisky P.O.D. pomocí personalizovaných billboardů cílených na influencery. Pomocí Clear Channel Outdoor vytvořila značka Adidas Originals 16 reklam, z nichž každá má specifickou zprávu pro konkrétní uživatele.

Cíle těchto reklam je oslovit fotografy i YouTubery s unikátními fanoušky, jejichž pozornost chce značka získat. Tato personalizovaná zkušenost s OOH (out-of-home) reklamou je poutavým způsobem překonat digitální propast mezi demografickými skupinami. Zapojením online osobností do reálného světa se značka Adidas snaží spojit s potenciálními spotřebiteli pomocí billboardu bez nutnosti navrhování kampaně pro digitální i fyzické reklamní formáty.

Použitím řady zaměřených reklam namísto vytváření obecných billboardů pro své produkty obohacuje značka svůj reklamní proces a umožňuje bližší zapojení různých skupin a diváků, ať už tráví čas v digitálním světě či ne.

Zdroj fotky: Kustoo

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762