Uživatelé Amazonu si mohou objednat testovací jízdu s vozem Hyundai

Technologie změnila Amazon od obyčejného prodejce knih po jednoho z největších prodejců, který nabízí vše od online seriály až po prodej potravin. Hyundai nyní spolupracuje s Amazonem, aby změnila způsob, jakým spotřebitelé smýšlí o koupi vozu, a nabídl jim virtuální showroom.

Cílem automobilky Hyundai je vytvořit atmosféru, kdy uživatelé nakupují nové vozy stejným způsobem, jako by nakupovali jakýkoliv jiný online produkt. Návštěva virtuálního showroomu je jako návštěva ve fyzickém showroomu, což umožňuje zákazníkovi získat informace o funkcích vozů, technologiích a záručních programech. Pokud má uživatel zájem, tak získá přístup k informacím o speciálních cenách, místních dealerech, a dokonce si může rezervovat zkušební jízdu.

Dnešní spotřebitelé mnohem častěji využívají technologii, aby se dozvěděli o produktech. Ve spolupráci s firmou Amazon se společnost Hyundai zaměřuje na spotřebitele, kteří již nakupují on-line, a také na zjednodušení postupu před zakoupením potenciálních kupujících.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762