U pojišťovny AIA Hong Kong si můžete sjednat pojištění za 3 minuty

Životní pojišťovna AIA Hong Kong spustila on-line platformu nazvanou AIA iShop, prostřednictvím které si mohou uživatelé koupit pojištění za pouhé tři minuty. S pomocí chatbota mohou zákazníci získat kompletní nabídku a přeskočit finanční analýzu, abyste si mohli koupit jeden z devíti pojišťovacích produktů společnosti, včetně životního a zdravotního pojištění.

AIA využívá technologii k vytvoření lepší zkušenosti z pořizování pojištění, optimalizovala pohodlí a efektivitu procesu, který může být komplikovaný a časově náročný, což vede ke ztrátě trpělivosti a zájmu uživatelů. Tři minuty je ideální čas i pro chatbota. Uživatelsky přívětivý systém má potenciál oslovit dnešní trh spotřebitelů, kteří vyžadují rychlé služby a podporu na vyžádání.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762