Soukromá letadla hotelu Four Seasons nabízí luxusní cestu kolem světa

Four Seasons rozšiřuje své služby o soukromé tryskáče, aby posunul úroveň svých luxusních hotelů a resortů o level výš. Four Seasons tak nabízí soukromou cestu kolem světa zvanou World of Adventures. Jedná se o cestu trvající tři a půl týdne se zastávkami v severní a jižní Americe, v Asii a Africe, která svým hostům nabízí jedinečný výlet, zahrnujících jídlo, dopravu, bydlení a výlety.

Tento cestovatelský zážitek je dalším krokem v oblasti luxusní dovolené. Jelikož přivádí hosty do osmi destinací (od Kjóta a Seychely, přes Marrákeš, až po Miami) a to za pouhých 23 dní. Zájezd má za cíl poskytnout osobní a pozorné služby, včetně osobního concierge dostupného 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, palubního šéfkuchaře, lékaře, vyhrazeného cestovního průvodce a další. A na závěr se World of Adventures zaměřuje na poskytování neobvyklých a jedinečných zážitků na všech místech, které apelují na touhu spotřebitelů nejen cestovat ve velkém stylu, ale také obohatit svůj vlastní život se smysluplnými a vzdělávacími cestami.

Existuje důvod, proč je společnost Four Seasons jedničkou v oblasti luxusního pohostinství: značka věnuje pozornost detailům na každém kroku zákaznické cesty, rozšiřuje svůj dosah a personalizaci díky této luxusní nabídce dobrodružství a přitahuje tak zájmy spotřebitelů o vzácné a volitelné cestovatelské zážitky, kde je postaráno o všechny potřeby.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762