Louvre nabízí návštěvníkům prohlídky vyprávěné zpěváky Beyoncé a Jay-Z

Ve světově proslulém uměleckém muzeu Louvre v Paříži se mohou návštěvníci vzdělávat o uměleckých dílech ve společnosti Beyonce a Jay-Z. Ve středu, ve čtvrtek, v sobotu a v neděli mohou účastníci absolvovat prohlídky, které jsou vyprávěny Carters, aby se dozvěděli o 17 dílech zobrazených v hudebním videoklipu Apes**t.

Prohlídka představuje návštěvníkům díla, která hrála nějakou roli v hudebním videoklipu, jenž má nyní přes 68 milionů zhlédnutí. Prohlídka představuje díla jako je řecká socha Winged Victory of Samothrace, před kterou tančí Beyoncé, nebo další obrazy jako je Vor Medúzy nebo portrét černošky.

Díky této aktivaci se Louvre snaží vytvořit moderní a podmanivý zážitek pro moderní spotřebitele, kteří oceňují individuální přístup. V post-digitálním věku je angažovanost uživatelů synonymem pro zábavu a začlenění významných hudebníků a pop-kulturních ikon jako Carters do muzejního zážitku, což pomáhá zapojit moderní diváky tím, že jim poskytne referenční rámec, se který jsou obeznámeni.

Zatímco mnoho turistů navštěvuje Louvre, aby pocítili kulturní zdatnost, ostatní účastníci nemusí cítit hluboký vztah k tradičním uměleckým dílům. Integrací kulturních prvků do tradičního kulturního prostoru, umožňuje návštěvníkům muzea propojit se s uměleckým dílem i institucí.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762