Walmart možná nabídne zákazníkům službu konkurující Netflixu a Amazonu

I když se na trhu nachází dobrý produkt nebo služba, tak se vždy najde společnost, která se jej bude snažit poskytnout za konkurenceschopnější cenu. Walmart se chystá tohle učinit se svou vlastní streamovací službou, která bude konkurovat službám Amazon Prime a Netflix.

Značka Walmart oznámila, že prostřednictvím své dceřiné společnosti Vudu, která je již k dispozici na řadě chytrých zařízení jako Roku a Apple TV, zavádí novou streamovací službu. Služba bude nabízet předplatné, který by podle některých zdrojů mělo stát méně než 8 dolarů za měsíc, ale zároveň i neplacenou verzi, která bude vkládat do obsahu reklamy (stejně jako to nabízí Hulu).

Iniciativa Walmartu by mohla znamenat velkou konkurenci pro zavedené streamovací giganty. V současné době je však největším lákadlem originální obsah, což je klíčový bod, který musí Walmart zvážit, aby nabídl uživatelům motivaci k migraci na jejich platformu. Walmart navíc oficiálně tuto streamovací službu neoznámil.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762