Taxi služba Singalong Shuttle používá zpěv jako platební prostředek

Fortum, společnost nabízející čistou energii, vytvořila taxislužbu pro návštěvníky hudebního festivalu Ruisrock ve Finsku. Jako platební měnu zvolila ve své službě Singalong Shuttle zpěv. Elektromobil BMW i3 se pohybuje tak dlouho, dokud cestující bude bavit zpívat. Každé vozidlo Singalong Shuttle je vybaveno měřičem zvuku, který sleduje hlučnost zpěvu během jízdy. To pomáhá udržet dynamiku v rámci cesty. Automobily mají také interaktivní tablet, takže si cestující mohou vybrat písničky, které chtějí zpívat a sledovat texty. Společnost propaguje službu jako zážitek podobný Carpool karaoke Jamese Codena, který je doplněný o udržitelnost.

Cílem společnosti Fortum bylo oslovit zákazníky novým a inovativním způsobem. Společnost chtěla zdůraznit jednoduchost a pohodlí při provádění čistší volby, jako je používání elektromobilu. Nabíjecí stanice Charge and Drive od společnosti Fortum je největší v severních zemích s více než 2 000 nabíjecími stanicemi.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762