SmartLabel nabízí zákazníkům snadný přístup k informacím o původu potravin

SmartLabel je nový rychlý a snadný způsob, jak zjistit všechny potřebné informace o potravinách, které kupujete. Pomocí technologie SmartLabel a jednoduchého mobilního skenování QR kódu mohou spotřebitelé zjistit, které alergeny obsahují, jaký mají vliv na životní prostředí, jejich výrobní metody, dobré podmínky zvířat a další.

Spotřebitelé mohou informace získat stejným způsobem prostřednictvím webové stránky SmartLabel nebo bezplatné telefonní služby. SmartLabel má v současné době databázi téměř 28 000 produktů dodávaných v typických maloobchodních prodejnách, což je sedmkrát vyšší číslo, než firma uváděla na začátku roku.

Vzhledem k rostoucímu zájmu o původ, výrobní metodu a rozsáhlých důsledcích potravinářských výrobků, SmartLabel uspokojuje klíčovou potřebu spotřebitelů. Transparentnost je něco, co zákazníci vysoce oceňují na dnešním trhu. Vyplývá to z průzkumů, které provedlo Sdružení výrobců potravinářských výrobků a Food Marketing Institute. Díky této funkci jsou zákazníci schopni se lépe rozhodovat na základě snadno dostupných informací.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762