Mr. Porter nabízí zákazníkům osobního průvodce luxusních hodinek

Zákazníci, kteří nakupují luxusní hodinky, se potýkají s ohromným množstvím možností a tlakem, aby se nedopustili chyby kvůli drahé investici. Platforma Mr. Porter chce pomoci kupujícím dělat správné rozhodnutí tím, že je propojí s osobními nákupními asistenty.

Mr. Porter nabízí hodinky značek jako jsou Jaeger-LeCoulture, IWC, Tag Heuer a Breitling. Kolem nich postavil luxusního průvodce, který informuje zákazníky o jejich vlastnostech. Průvodce zobrazuje kolekci každé značky a informace o tom, jak o hodinky pečovat. Zákazníci, kteří potřebují další informace a rady, mohou oslovit osobního online asistenta.

Asistent projde se zákazníkem nabízené hodinky a pomůže mu i v jiných ohledech, jako je osobní doručení v New Yorku nebo Londýně. Zatímco mnoho webových stránek nabízí zákazníkům virtuální pomoc, tak Mr. Porter jde o krok dál tím, že poskytuje pomoc v reálném životě. Pokud si chcete prohlédnout průvodce luxusních hodinek, tak jej najdete na webu zde.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762