Gucci představil online platformu, jejíž cílem je zlepšit svět

Legendární módní dům Gucci se inspiroval globálními cíli OSN a Pařížskou dohodou, aby představila svůj vlastní desetiletý plán pro environmentální a sociální dopady. Platforma se nazývá Gucci Equilibrium a bude mít tři prvky: lidé, planetu a záměr. Cílem je posílit závazek značky ohledně udržitelnost a transparentnosti vůči svým zákazníkům, zaměstnancům a dodavatelům.

Prvek týkající se lidí je zaměřen na diverzifikované kampaně. V projektech ohledně životního prostředí chce Gucci zvýšit transparentnost kolem zdrojů svých surovin a zákaz kůže. Inovační aspekt zajistí, že společnost Gucci bude spolupracovat se startupy napříč ArtLab prostoru Florencie v Itálii.

Spotřebitelé se mohou dozvědět a sledovat pokrok společnosti na webu Gucci Equilibrium, kde značka uvádí:

Gucci Equilibrium je kolekce všech našich hodnot, pozitivních instinktů a ambicí. Je to rovnováha estetiky věcí, které vyrábíme s etikou, v níž věříme. Jsme řízeni naší kulturou účelu (ústředním tématem všeho, co najdete v Gucci Equilibrium).

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762