DHL nabízí obyvatelům New Yorku rozvoz zdarma s nulovými emisemi

Od 11. do 13. července mohli obyvatelé New Yorku objednat do určených míst speciální rozvoz pomocí eShuttle od DHL. Tato služba generovala nulové emise. Společnost DHL měla konvoj přes tucet vozů Nissan Leaf, skrze které nabízela bezplatný rozvoz.

Tato ekologická jízda byla přístupná prostřednictvím aplikace DHL Mobility Quest. Služba je produktem partnerství mezi DHL a Formula E, aby podpořili e-mobilitu ve velkých městech.

Tato služba, ačkoli byla k dispozici pouze po omezenou dobu, je partnerství, které se zaměřuje na budoucnost. Přestože tato iniciativa přichází do města, kde je veřejná a sdílená doprava již způsobem života, tak tento zelený prvek vyniká. Využíváním vozidel zcela bez emisí a snadným přístupem k jízdám od DHL nejenom zvyšuje povědomí o znečištění, ale také podporuje novou generaci veřejné dopravy.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762