The North Face opravuje a přeprodává se slevou použité oblečení

Značka outdoorového oblečení The North Face se snaží snížit množství odpadu pomocí řady North Face Renewed, což je řada oblečení vyrobená recyklací starého oblečení. Jedná se většinou o vrácené nebo vadné zboží, které je uvedeno do nového stavu pomocí The Renewal Workshop. Obnovené zboží budou prodáváno online a budou nabízeny se slevou.

Zatímco The North Face má některé z nejkvalitnějších výrobků na svém trhu a nabízí celoživotní záruku, tak si je značka vědoma problému s odpadem v módním průmyslu a vyvíjí iniciativu k jeho řešení. Zavedením tohoto recyklačního obchodního modelu společnost The North Face doufá, že sníží svůj příspěvek v rámci produkce odpadu v oděvním průmyslu, a také chce tímto inspirovat více firem, aby přemýšleli o jejich dopadu na životní prostředí.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762