Nejnudnější billboard na světě bude po 12 let propagovat ochranný nátěr na dřevo

Někdy nejlepším způsobem, jak prodat produkt, je ukázat ho a nic neříkat. To byl plán švédské společnosti vyrábějící ochranu na dřeva Sioo:x Wood Protection. Ta vytvořila „Nejnudnější billboard na světě“, aby dokázala, jak dlouho vydrží jejich ochranný nátěr na dřevo.

Značka sestavila billboardovou reklamu před nákupním centrem v Malmö ve Švédsku, která je vyrobená ze dřeva, jenž bylo ošetřeno speciálním ochranným nátěrem. Reklama zde bude po dobu 12 let až do roku 2030, aby názorně ukázala, jak dlouho dokáže formule chránit dřevo před vnějšími elementy.

I když jen čas prozradí, zda tomu tak opravdu je, ale nápad krásně ukazuje, jak si Sioo:x Wood Protection věří ohledně své formule. Kreativní řešení tak zákazníkům představuje vtipnou a jedinečnou kampaň.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762