Huawei nabízí nový P20 Pro, pokud zákazník zničí svůj starý telefon

Čínský výrobce Huawei se rozhodl ve Velké Británii komunikovat svůj chytrý telefon P20 Pro poněkud netradičním způsobem. Aktivace umožňuje uživatelům zničit svůj chytrý telefon a destrukci natočenou na nový Huawei P20 Pro lze potom sdílet na sociálních sítí.

Huawei totiž na základě výzkumu zjistil, že většina britských obyvatel prožívá se svým telefonem téměř vztah lásky a nenávisti. Proto poskytne návštěvníkům pop-up telefonní budky, aby zničili svůj stávající telefon s nástrojem dle vlastního výběru: v nabídce je sekyra, palice nebo i pánev. Destrukce je samozřejmě zaznamenána ve slow-mo pro dramatický efekt a video je poté poskytnuto uživateli, aby se o něj podělil na svých oblíbených sociálních sítí.

Pop-up lokace nabízí další informace a specifikace ohledně nového modelu telefonu, tato IRL (in real life) aktivita využívá lidskou touhu ničit v rámci příležitosti představení nového telefonu na trh.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762