Blockchain technologie umožní uživatelům konzultaci s doktorem kdekoliv na světě

Doctor Smart je inovativní platforma pro digitální zdravotní péči a wellness, která se zaměřuje na to, aby se cenově dostupná péče stala skutečností pro každého, kdekoli a kdykoliv za pomocí blockchain technologie, aby byla zajištěny bezpečné transakce a uživatelská data.

Služba je zaměřena konkrétně na cestovatele. Funguje jako integrovaný ekosystém pro poskytování virtuálních konzultací, jako jsou videohovory a hlasové hovory nebo online chatování se specialisty. Díky technologii služba Doctor Smart tvrdí, že uživatelé nikdy nebudou muset čekat více než minutu na konzultaci a získají telemedicínu kvantitativně na vyžádání.

Získání přístupu k zdravotní péči na dosah ruky poskytuje nejenom optimální pohodlí, ale i klid pro cestující, protože vyhledání lékařské pomoci a informací v cizím prostředí je společným problémem a příčinou frustrace. Doctor Smart funguje jako inovativní využití blockchain technologie, aby vytvořil jednotný typ celosvětové a neustále se rozvíjející zdravotní péče. Čímž by zlepšil kvalitu života nejen cestujícím, ale i všem uživatelům po celém světě.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762