Vizuální vyhledávání od Homes.com usnadňuje hledání ideálního domova

Hledání nového domova může být vzrušující a stresující zároveň. Služba Homes.com představila tři nové funkce, jejichž cílem je eliminovat stres a učinit proces jednodušším a více sociálním. Prvním nástrojem je vizuální vyhledávání zvané Snap & Search. To uživatelům umožňuje vyfotografovat dům, který se jim líbí, a nahrát ho na platformu Homes.com. Vyhledávací nástroj pak zobrazí domovy v nejbližší lokalitě, které vypadají podobně.

Match je nástroj, který umožňuje uživatelům zadat položky, které jsou „must-haves“ a „nice-to-haves“, aby se zobrazily domy, které nejlépe vyhovují jejich potřebám. Zároveň u zobrazené nabídky se ukazuje procentuálně, jak moc dům splňuje jejich nastavené preference.

Posledním a nejzajímavějším nástrojem je HomeShare, který vnáší společenský prvek do hledání ideálního bydlení. Když lidé hledají nový domov, tak o tom diskutují s blízkými, přáteli i realitními makléři. HomeShare tuto komunikaci provádí online pomocí funkce, která umožňuje vytvářet záložky, sdílet, komentovat a sledovat záznamy na Homes.com. Díky tomu, že se přátelé a rodina mohou snadněji zapojit do hledání bydlení. Platforma tak usnadňuje hledání nemovitostí. Na nástrojích se podílela digitální agentura Grow.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762