Uživatelé Snapchatu mohou nakupovat vstupenky přímo v aplikaci

Spoustu sociálních sítí (včetně Instagramu a Facebooku) integrovalo online nakupování do svých platforem. Snapchat nyní uzavřel spolupráci se společností SeatGeek, díky čemuž fanouškům umožní nakupovat vstupenky na koncerty a sportovní akce přímo v aplikaci.

Je to vůbec poprvé, kdy byly na Snapchatu k dispozici vstupenky k přímému prodeji, což umožní uživatelům nakupovat bez nutnosti toho, aby člověk opustil aplikaci. Stačí k tomu swajpnout stories svých oblíbených kapel nebo sportovních hráčů. Fotbalový klub z Los Angeles se stal prvním týmem, který tuto novou funkci použil a v budoucnu se díky tomu ostatním otevře příležitost, aby udělali totéž.

Mohlo by se tak jednat o mnohem efektivnější způsob, jak podpořit prodej vstupenek na významné akce, ale i pro menší události, které se neprodávají tak rychle na běžných webových stránkách nabízející vstupenky. Díky tomu, že kapely a sportovní týmy mohou nabízet vstupenky na svých profilech, tak to vytváří mnohem osobnější přístup s fanoušky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762