Obchodní dům Neiman Marcus mění svou image pomocí umění a tetování

Americký obchodní dům Neiman Marcus představuje umělci navržené oblečení a zážitky. Během týdenní akce budou umělci přítomni ve vybraných obchodech, které sami upravit módní oblečení a navrhnou vlastní kosmetické výrobky. K dispozici budou také služby nabízející tetování a piercing.

Celá tato akce je součástí iniciativy „Idea Factory“, za kterou stojí Neiman Marcus. V rámci této iniciativy probíhá ukázka nápadů, produktů a vychytávek, které vylepšují zážitek z nakupování. Program je rozdělen do dvou fází, přičemž spolupráce s umělcem působí jako první fáze. Druhá část se uskuteční v září, s plánem zahrnout akce, které zákazníky propojí zákazníky se vším od jídla a pití až společenské vědomí.

Cílem těchto akcí je upravit image značky a přilákat novou klientelu, která má zájem o nákup kvalitní módy, ale při nakupování si přeje individuální zážitek a jinou estetiku. Neiman Marcus navrhl Idea Factory aktivaci, která se bude konat výhradně v obchodech, aby zákazníci navštěvovali kamenné prodejny.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762