KLM nabízí cestujícím osobního asistenta na letišti

V druhé polovině roku 2018 začne nabízet letecká společnost KLM službu Care-E, což je samojezdící robot, který bude obsluhovat na mezinárodních letištích JFK a San Francisco, aby zážitky cestujících byly mnohem méně stresující.

Robot dokáže unést zavazadlo vážící až 38 kilogramů a cestuje rychlostí přibližně 5 kilometrů v hodině, což je průměrné tempo člověka. Chcete-li používat službu Care-E, která je řízena neverbálními podněty, stačí jednoduše nechat robota naskenovat vaši letenku.

Cestující mnohdy zažívají stres při tahání zavazadla a hledání brány. Care-E chce poskytnout cestujícím bezproblémový zážitek a ti mohou být v klidu. Celkově AI asistent funguje jako způsob, jak se KLM může věnovat potřebám zákazníků před a po letu, což pomáhá zajistit klidnější uživatelskou cestu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762