Streamingová služba 4:3 nabízí obsah v podobě undergroundového filmu

Společnost Boiler Room oznámila streamingovou službu 4:3, kterou označuje jako undergroundový Netflix. Najdete zde všechny žánry, ale bude věrná klubové estetické kultuře a posláním undergroundového přístupu společnosti Boiler Room. Kurátoři obsahu budou různé kreativní osobnosti, od herce Elijah Wooda po skladatele Ryuishi Sakamoto a vše bude k dispozici pro členy 4:3.

K zahájení služby 4:3 značka uspořádá výstavu avantgardního hudebníka Arthura Russella s názvem „Koupání s Arthurem Russellem“. Tato výstava bude v partnerství s Newyorskou veřejnou knihovnou a bude nabíze pohled na Russellův dosud nezveřejněný život.

Výstava bude probíhat od 30. května do 3. června a vyvrcholí dokumentem „Wild Combination“, který je o životě Arthura Russella. 4:3 nejen umožňuje, aby značka Boiler Room nabídla svým spotřebitelům širší škálu inovativního obsahu, ale také poskytuje prostor méně známým tvůrcům filmu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762