S touto vložkou mohou spotřebitelé cítit vůni výrobku bez narušení obalu

Vůně pomáhá vyvolávat vzpomínky více než jakýkoliv jiný smysl, a proto začíná být čím dál oblíbenějším prvkem v oblasti maloobchodu při vytváření zážitku se značkou nebo produktem. S novým patentovaným obalovým materiálem zvaným Sniff Seal, mohou CPG značky přidat vůni do libovolného regálu. Za tímto obalem stojí společnost Tekni-Plex. Sniff Seal je vložka, přes kterou proniká vůně, takže zákazníci ještě před nákupem vědí, jaký produkt voní.

Cokoliv od baleného jídla až po zboží pro domácnost může mít prospěch z této vložky. To také řeší problém zákazníků, kteří porušují pečeti ještě před nákupem produktu, aby prozkoumali hlouběji, co se chystají koupit. Kdykoli k tomu dojde, tak tyto produkty už nelze prodat a obsah může být ohrožen.

Sniff Seal bude nepochybně jedním z typů technologií, které budou vyhledávány značkami, které chtějí zákazníkům poskytnout podrobnější prozkoumání jejich produktu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762