Hermès si otevřel vlastní pop-up kavárnu

Historicky netradiční designový dům Hermès udělal další krok vpřed se svou novou kavárnou. Nachází se ve vnitřním nádvoří budovy Time & Life v New Bond Street v Londýně. Tato výjimečná kavárna je ideální pro letní odpoledne.

Kavárna je produktem kreativního týmu Isabel + Helen, který chtěl „znovu vytvořit“ procházku do zahrady tím, že extrahuje květiny do jejich nejjednodušší podoby. Žluté, růžové a oranžové barvy kulovitých květů slouží jako doplněk palety designérského nábytku značky Peake, který byl použit v kavárně Salone del Mobile spuštěné na začátku letošního roku.

Zatímco Hermès nemá v prodeji v kavárně žádný z jeho předmětů, obklopuje ty, kteří s jejich značkou přichází do kontaktu a slouží jako umělecké rozšíření francouzské značky známou svým vzrušujícím designem a avantgardní estetikou. Pro ty, kteří nejsou fanoušci módních trendů a nakupují spíše ve stylu lifestylu než jako koníček, tak se mohou v srdci nejnovějšího výtvoru Hermès uvolnit a interagovat s touto značkou novým a ponořujícím způsobem.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762