Coca-Cola vytvořila plechovky, které mění barvu podle teploty uživatele

Coca-Cola v Turecku vydala řadu plechovek, které mění barvu. Termochromatická barva umožňuje měnit barvu plechovek v závislosti na teplotě těla spotřebitele při kontaktu s plechovkou. Ve spolupráci s předním dodavatelem obalů Crown Holdings jsou tyto nové modely k dispozici výhradně pro nápoje Coke Red a Coke Zero.

Coca-Cola dříve používala termochromatickou barvu spíše z funkčního hlediska než z hlediska stylu. Tato kreativní kampaň by však mohla Coca-Cola pomoc v boji celkového poklesu prodeje nápoje. Zapojením spotřebitelů prostřednictvím estetických prvků by mohli být více ochotni si dopřát tento nápoj.

Experimentální marketing má tendenci odkazovat se na zkušenost vytvořenou kolem výrobku, spíše než na zkušenost s produktem samotným. V souladu s tím by mohla společnost Coca-Cola zapracovat do obecnějších věcí, aby zvýšila zájem o produkty společnosti, protože neustále roste počet zákazníků, kterým záleží na zdraví.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762