Značka spodního prádla využívá umělou inteligenci k budování strategie značky

Adore Me, společnost zaměřená na dámské intimní oblečení, používá umělou inteligenci, aby se dozvěděla více o svých zákaznících v širším měřítku. Značka shromažďovala a analyzovala obrovské množství recenzí zákaznic a zpětnou vazbu na měsíční bázi, to společnosti umožnilo navrhnout nové marketingové strategie s cílem lépe oslovit zákaznice a udržet je od konkurence.

Zpětná vazba zákazníc je zásadní pro poslání značky „posílit ženy, aby přijaly svou jedinečnost.“ Sandra Negra, která je ve společnosti review manager, k tomu dodává: „Strategie zaměřená na zákazníky znamená prověřit a analyzovat každý kousek zpětné vazby, kterou dostáváme od zákazníků, a přijmout obchodní rozhodnutí s využitím těchto informací. Domníváme se, že je to jedna z našich klíčových silných stránek a přisuzujeme tomuto přístupu růst a úspěch naší značky.“

Společnost vznikla v roce 2012 a neustále roste. Začala jako e-shop a nyní se rozšiřuje i na kamenné prodejny na 10 lokalitách. Společnost Adore Me ukazuje, jak mohou značky z e-commerce segmentu využívat údaje spotřebitelů k tomu, aby vytvořily zákaznické zkušenosti na míru pro své fyzické lokality.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762