Počítačové vidění pomáhá rodičům kupovat dětem boty o správné velikosti

Aplikace SpeedSmith, za kterou stojí manželé Vivian Chiang and Jo Heithat, usnadňuje nakupování bot pro vaše děti. Jednoduchým vyfocením nohy dítěte získáte od SpeedSmith rozměry a velikost, kterou potřebujete. Ačkoli to není první aplikace svého druhu, tak tato nabízí výsledky s větší rychlostí, takže nemusíte zbytečně dlouho měřit a čekat na výsledky 3D mapovacích nástrojů.

Spolu s tím, že nakupování bot pro děti je příjemnější, tak značka SpeedSmith spolupracuje se nadací Soles4Souls, které věnuje boty odrostlých dětí na charitu. Pokud obdržíte od SpeedSmith pár bot, který nesedí, tak u každé objednávky máte štítek, který nalepíte na krabici a pošlete bezplatně zpět.

Dětské oblečení je lukrativní podnikání, protože děti neustále rostou. Díky tomu, že aplikace SpeedSmith nabízí služby all-inclusive, tak řeší obrovský problém rodičů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762