Cestující Emirates si mohou rezervovat svá sedadla z virtuální kabiny první třídy

Společnost Emirates nyní zákazníkům umožní udělat předletovou VR prohlídku svých budoucích letadel. Prostřednictvím 3D obrazovky mohou cestující procházet první, byznys a ekonomickou třídou. Stejně tak se můžete podávat do obývacího prostoru a sprchového koutu. VR nástroj umožňuje divákům vidět naprosté detaily o budoucích letadlech společnosti Emirates včetně extra prostoru pro nohy a minibar v první třídě.

Zákazníci mají přístup k této funkci na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci Emirates. Před výběrem mohou cestující prakticky vyzkoušet sedadla ve všech kabinových sekcích. Díky tomu, že budoucí cestující budou schopni lépe prožít letadlo, tak Emirates zajistí svým zákazníkům plynulejší uživatelskou cestu, protože nabízí možnost se aktivně vyhnout špatným zkušenostem na palubě, a nakonec jim nabídne lepší pocit kontroly a pohodlí.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762