Zdravotní pojišťovna ahm spustila online seriál cílící na mileniály

Zdravotní pojišťovna ahm zahájila druhou sérii svého online seriálu Are You Ready To Be 30? (Jste připraveni na třicítku?) Ve snaze zaujmou mladé Australany. AYRTB30? je seriál, který vytvořil Vice a mediální agentura Carat. Seriál se skládá ze tří epizod, které běží na kanálu SBS Viceland, jenž se zaměřuje na mileniály.

Cílem programu je sdílet informace o zdravotním pojištění, které jsou zabalené do zábavnější formy. Cílem programu je prozkoumat „upřímné pravdy o tom, že jste dospělí“, vtipným a zábavným způsobem. Zároveň poskytovat divákům rady stylověji.

Amanda Romeo, head of brand & acquisition ze zdravotní pojišťovny ahm, uvedla: „Druhá sezóna seriálu AYRTB30? přichází včas, protože mnoho mladých Australanů začíná poprvé hledat zdravotní pojištění. Ať už jsou připraveni na to třicítku nebo ne, myslím, že po zhlédnutí seriálu budou vnímat ahm jako první volbu při výběru zdravotního pojištění.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762